12 Mart 2013 Salı

Devlet Dairesinde Kendini ABD'de Sanmak

Müvekkil adına bir devlet kurumuna dava açıp kazanmış ve fakat Yargıtay tarafından da karar onanmasına rağmen hala ödeme alamamıştık. Devlet kurumudur düşüncesiyle biraz bekledik. Ardından ben bizzat ilgili kurumun icra ödemelerini yapan memurunu bulup yanına gittim. Son dosya hesabını da yanımda götürdüm. Gecikmenin sebebini sordum. Dosyaları araştırdı, bizimkini buldu. İçinde bizim gönderdiğimiz onama ve hesaba son evraklar yoktu. İsterseniz size onama ilanını bürodan fakslatayım dedim ve fakslattım. Adam oradan görevli kurum avukatını bulup avukatın astı olmasına rağmen avukata kızdığını da belli ederek konuştu telefonda. Ardından benden özür dileyerek faks ve benim getirdiğim son hesaba göre ödemeyi hazırlayacağını bu hafta içi hesabınıza geçeceğini, belgeleri bekleten avukatı da şikayet edeceğini söyledi. Gerek yok dedim ama bu hırs ve dürüstlükle çalışan birini görünce de mutlu oldum. Kendini övmeyi de eksik etmedi, “Türkiye’de ben kadar mümtaz ve hızlı çalışan memur yoktur bu konuda!”. İşini sahiplenmiş ve güven esasına göre çalışan birini görünce ABD Günlerim aklıma geldi.

1 yorum:

aubout vita dedi ki...


Do you need personal loan for business ? if you are interested contact this email: xavigeradloanfirm@yahoo.com for your loan transfer. we gives loan at 3% rate.

Am xavi Gerad jude, Aiicco inssurance plc bir temsilcisi.
Size bir kredi ihtiyaci varsa bugün e-posta yoluyla bugün bize ulasin, istediginiz kredi ile size yardimci olabilir:
(xavigeradloanfirm@yahoo.com)
Yilbasi kredileri% 3 faiz orani sadece avelable vardir. Ciddi basvuran, ancak daha fazla bilgi için irtibata geçiniz. Biz renging krediler
sunuyoruz 300,000 sadece US $ Euro ve pound 50,000.000 için.
Biz dahil kredi her türlü teklif

Bireysel krediler:

Isletme Kredileri:

Ögrenci Kredileri:

Insaati krediler:

Ev kredileri:

Is expandsion krediler:

Borç konsolidasyonu kredi:

Biz hizli ve dinamik test edilmis ve güvenilir bulunmaktadir.

Daha fazla bilgi için (xavigeradloanfirm@yahoo.com): E-posta Iletisim.

Sr Gerad jude